close
loading

bok@ewexim.pl    +48 503162174   Pon-Pt : 8:00-18:00    Sob- : 9:00-14:00


NASZA FIRMA

Firma EWEXIM powstała w 2008 roku od samego początku działania związana z firmą Kwazar Corporation jako autoryzowany dystrybutor produktów w regionie mazowieckim i śląskim.

 

W kolejnych latach dołączyła firma MMAT – Marian Mikołajczak Agro Technology polski producent dysz płasko strumieniowych. Głównym celem firmy jest zaopatrzenie firm, sklepów w produkty firm z którymi współpracujemy. Dla usprawnienia procesu dystrybucyjnego uruchomiliśmy platformę zamówień oraz e-sklep dla klientów.

ZASTOSOWANIE

Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie profesjonalnych firma ogrodniczych, ale i przydomowych ogródkach, sadach i także domach. Seria produktów Cleaning Pro znajduje zastosowanie w myjniach, warsztatach samochodowych, a także przy pracach dezynfekcyjnych bardzo często jest wykorzystwana w firmach sprzątających, czy zakładach gastronomicznych

TAGI

  • EWEXIM firma handlowa
  • opryskiwacze GARDEN Kwazar
  • Serwis, częsci do opryskiwaczy Kwazar
  • akcesoria do opryskiwaczy Kwazar
  • system 360 opryskiwaczy Kwazar
  • Opryskiwacze Cleaning PRO+
  • Dysze, rozpylacze, końcówki do opryskiwaczy

KONTAKT

Masz pytania dotyczące oferowanych przez naszą firmę produktów lub jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na twoje pytania.


 

Prowadzisz sklep, firmę zapytaj o ofertę hurtową

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ ?

Wystarczy wypełnić rubyki formularza obok wpisać swoje dane kontaktowe, oraz treść informacji którą chcecie państwo nam przekazać i wysłać wiadomość. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie telefonicznie lub przez e-mail

 

DANE FIRMY:

Firma Handlowa EWEXIM
Adres: 42-400 Zawiercie
ul: Łamana 15
 

Prezes firmy

 

 

Jesteśmy do twojej dycpozycji 24h

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).